ליצירת קשר:

מרכז ׳מתחברים׳ | בן גוריון 33 כניסה א׳ קומה 2 הרצליה | 077-2070028 | info@mithavrim.com

בפנייה במייל נא לציין מספר טלפון      

צוות המרכז

אשרת רומנו B.Ed - רכזת המרכז

בוגרת לימודי חינוך במכללת סמינר הקיבוצים, עבודה עם נוער בסיכון, מכללת הדסים. הקמה וניהול פלטפורמה להרצאות בקליפורניה zang talk, פעילה חברתית בהרצליה, בתחום הרצאות תוכן לקהילה. 

דפנה למש, M.BA - מרכזת תחום החינוך

בעלת תואר שני, M.BA במינהל החינוך עם עבודת תיזה העוסקת ביחסי הורים ובית הספר ותואר ראשון בחינוך  B.Ed, עם התמחות בגיל הרך ופסיכולוגיה. 

בעלת נסיון של 15 שנים בניהול בתי ספר, כולל שילוב חינוך מיוחד.

עוסקת במתן שירותים מקצועיים בחינוך: ייעוץ, הדרכה ואימון להורים, צוותי חינוך ובפגישות פרטניות.

לתעודות המקצועיות

ליאת קרן, M.A - מיסדת ומנהלת המרכז

מטפלת משפחתית מוסמכת, מתמחה בעבודה עם ילדים ונוער בתחומי החרדות וכישורים חברתיים. ​​בעלת תואר שני ביעוץ פסיכולוגי וניסיון רב בעבודה פרטנית, בקבוצות, בהדרכות הורים ובהנחיית צוותי חינוך. נימנית על צוות המומחים בערוץ Y-net מדור הורים.

מחברת ספר הילדים "תפוח המשאלות" ומפתחת המשחקים "טדאם! בונים בטחון עצמי ומפתחים חשיבה חיובית" ו"מאחורי הכעס".

לתעודות המקצועיות

לאתר של ליאת

 אילת כהן תדהר, M.SW

עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית, מנחת קבוצות, מדריכה עמיתים. 

בעלת ניסיון של 18 שנה בעבודה טיפולית-שיקומית במגזר הציבורי. עובדת 

עם א.נשים בוגרים בגישה דינאמית, בשילוב כלים התנהגותיים-קוגניטיביים, ומציעה סיוע רגשי בהתמודדויות עם משברי חיים, קשיים בזוגיות ובהורות, דכאון חרדה, סוגיות הקשורות למיניות ומגדר והתמכרויות. 

לתעודות המקצועיות

דנה קליין, M.SW

עובדת סוציאלית קלינית עם מעל 20 שנות ניסיון בטיפול רגשי בילדים, מתבגרים ומבוגרים. טיפול בקשיים אישיים, במצבי פוסט טראומה, קשיים חברתיים ומשפחתיים. הדרכות הורים כולל הורים לילדים עם צרכים מיוחדים.

לתעודות המקצועיות

 שלומית סופיוף M.A

פסיכולוגית חינוכית, מתמחה בפסיכולוגיה שיקומית. בעלת ניסיון של 8 שנים במתן שירותים פסיכולוגיים חינוכיים למסגרות של חינוך רגיל וחינוך מיוחד. ניסיון רב באיבחונים פסיכולוגיים ופסיכו-דידקטיים. עובדת גם במכון האנדוקריני בבית החולים שניידר, עם בעיות משקל וסוכרת נעורים.

לתעודות המקצועיות

 אירנה אביגיל אסייג M.A

בוגרת תואר שני מאוניברסיטת חיפה בטיפול בהבעה ויצירה, בהתמחות בדרמה-תרפיה. מטפלת רגשית בילדים ונוער על רקע קשיים התפתחותיים ונפשיים במסגרת עבודה פרטנית וקבוצתית, טיפולים דיאדיים והדרכת הורים. מטפלת על פי הגישה הדינאמית בהתאמת המדיום האומנותי למטופל. מתמחה בעבודה עם גיל הרך ובאוכלוסייה המאובחנת על ספקטרום האוטיזם. 

לתעודות המקצועיות

לאה פריסרוביץ, M.A

פסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית (CBT) בשילוב אמנויות, ומדריכת הורים. בעלת תואר שני בהבעה ויצירה. מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים ומתמחה בטיפול בחרדות. 

מטפלת מעל 10 שנים במגזר הציבורי והפרטי. 

לתעודות המקצועיות

גלית יצפאן, M.A

תרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית בשילוב אומנויות. מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים, מדריכת הורים, ומרצה על חיים בהפרעת קשב. ראש תחום קריאייטיב בעמותת ״קווים ומחשבות״ - העמותה הישראלית להפרעת קשב. לאתר של גלית

טל זהר, B.A

מוסמכת בשיטת אלבאום בפסיכותרפיה קוגניטיבית גופנית. מעל 10 שנים נסיון בעבודה עם ילדים, נוער ומבוגרים, המתמודדים עם מצבי משבר, קשיים תפקודיים, קשיי ויסות והתארגנות בעבודה פרטנית וקבוצתית וכן מנחה סטודנטים במסלול להכשרת מטפלים.

לתעודות המקצועיות

יעל בידרמן B.A

בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, ותעודת מטפל בבעלי חיים מסמינר הקיבוצים. עובדת עם ילדים ומתבגרים בנושאי קשיים רגשיים שונים כגון: דימוי עצמי נמוך, קשיים חברתיים ודחייה חברתית, לקויות למידה, התמודדות עם משברים משפחתיים ואירועי חיים.