עינת לביא.jpg

עינת לביא, M.SW

עובדת סוציאלית, מטפלת מוסמכת בשיטת אלבאום בפסיכותרפיה גופנית ו-EMDR.

מעל 15 שנות נסיון בעבודה פרטנית, דיאדית וקבוצתית, בשילוב הדרכת הורים, לפי הצורך. מתמחה בעבודה עם ילדים, נוער ומבוגרים, המתמודדים עם מצבי משבר, חרדות, קשיי ויסות רגשי, קשיים תפקודיים, ויסות תחושתי וקשיי התארגנות, פרטנית וקבוצתית.
לתעודות המקצועיות 

תמונה הלית_edited.jpg

הלית קוך רז LL.M 

בוגרת המסלול התלת שנתי להכשרת מטפלים בפוטותרפיה, לאחר תואר ראשון ושני במשפטים, בשילוב לימודי קרימינולוגיה. 

בעלת נסיון טיפולי עם ילדים, בני נוער ומבוגרים, בתחומים הקשורים לקשיים חברתיים, דימוי עצמי נמוך, לקויות למידה, הפרעות קשב, בעיות התנהגות, ויסות רגשי וחרדות. 

משלבת בטיפול טכניקות טיפוליות ומיומנויות שונות מעולמות הצילום, הדמיון המודרך והיוגה.

לתעודות המקצועיות

תמונה אביב גרון.png

אביב גרון M.A

בעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה בטיפול באומנויות עם התמחות בדרמה תרפיה ותואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך יצירתי לגיל הרך מסמינר הקיבוצים. תעודה מטעם מכון "אדלר"  להדרכת הורים.
בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים, מהגיל הרך ועד נוער, בטיפולים פרטניים, קבוצתיים ובליווי הדרכות הורים, סביב קשיים חברתיים, דימוי עצמי נמוך וחרדות. בעלת ניסיון גם בטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי.

לתעודות המקצועיות

PHOTO-2022-01-20-10-51-10_edited.jpg

פביאן מלישקביץ M.SW

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות בטיפול משפחתי. מעל 17 שנות ניסיון בעבודה פרטנית, משפחתית והדרכה הורית, עם התמחות בבני נוער ובוגרים המתמודדים עם מצבי משבר, טראומות, קשיים רגשיים, התנהגותיים וחברתיים. משלבת בין הגישה הדינאמית והגישה הקוגניטיבית התנהגותית תוך כדי שימוש בכלים טיפולים מגוונים מעולמות התוכן של המטופלים.
לתעודות המקצועיות